Showbiz

Publikohen fotot e ish të fejuarës së Rinianit me një konkurrent tjetër të “Për’puthen”

Rinian Leka konkurrenti i “Për’puthen”, ka treguar që ka qenë i fejuar dhe para disa ditëve ajo u lidh me një video-direkt dhe tregojë për lidhjen e tyre.

Ajo u shpreh se ka respekt të madh për familjen e Rinianit dhe për të gjithashtu, ndërsa u ftua që të jetë prezentë në studiot e emisionit. Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar një video ku ndjekësit e emisionit e kanë parë ish të fejuarën e Rinianit duke u shoqëruar me Ervisin, teksa po hynin ne një hotel në Shqipëri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: