Showbiz

Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Ghetto Geasy, Majk dhe Ermal Fejzullahut (video)

Sapo është publikuar bashkëpunimi mes Geasy, Majk dhe Ermal Fejzullahut. Kënga quhet ‘Para para’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip. Teksti është shkruar nga vetë artistët, ndërsa muzika është realizuar nga Big Deal.

Kënga është me shumë ritëm dhe i shkon përshtatë sezonit veror. Fansat mezi e kishin pritur dhe është e sigurtë që do të kthehet në një hit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: