Showbiz

Publikohet lista e plotë e artistëve që do të marrin pjesë në “Këngën Magjike”

“Kënga Magjike” po afron dhe sot u zbuluan emrat e atyre që do të marrin pjesë. Festivali i njohur i këngës, “Kënga Magjike” do të mbahet këtë vit së shpejti ndonëse nuk ka ndonjë datë të saktë ende, shkruan lajmi.net.

Emrat e artistëve që do të marrin pjesë u zbuluan pak më parë në profilin e Instagramit të “Këngës Magjike” përmes një postimi. “Kënga Magjike” publikoi një fotografi në profilin zyrtar ku ishin 31 pjesëmarrës, disa me duete e të tjerët projekte solo.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: