Showbiz

Publiku voton: Ja kush eshte djali me i urryer ne Perputhen!

Perputhen ka qene tema e diskutimit kohet e fundit per shkak te njerezve te ndryshem qe konkurrojne aty. Sigurisht qe publiku ndahet ne pjese krijon pelqimet dhe antipatite per cdo individ qe shikon ne ekran. Diten e sotme ne faqen e Facebook-ut te blogerit Olti Curri eshte bere nje sondazh.

Rikujtojme se diten e djeshme u be nje sondazh per vajzat e Perputhen ku me e urryera doli Sindi. Nderkohe sot eshte bere i njejtin sondazh per djemte.

Pergjigjet jane te habitshme: Publiku zgjedh Atdheun si me te urryerin, nderkohe qe Atdheu ka qene djali qe cmendi te gjitha vajzat brenda dhe jashte programit por pas puthjeve me Saren duket se ka thyer shume zemra! Ne vend te dyte ishte Andi. Kjo na ben te mendojme se publiku nuk e ka pritur shume mire puthjen mes Atdheut me Saren dhe Andit me Jasminen. Sigurisht nuk mungonin as ato komente ku permendnin emrin e Sindit. Po, po serish Sindin kane hale ne sy.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: