Showbiz

Puthje dhe…/ Andi dhe Jasmina largohen nga Përputhen, çfarë ndodhi në takimin e fundit (FOTOT)

Andi dhe Jasmina e kanë mbyllur rrugëtimin e tyre në Për’puthen me një kërcim romantik. Në përfundim të kërcimit me këngën e tyre të preferuar, fjalët “u zhdukën”.

Më pas, të gjithë kërkuan një puthje dhe Andi nuk hezitoi që ta puthte Jasminën për ta mbyllur plot me dashuri dhe pasion.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: