Showbiz

Puthje e përqafime mes Sarës dhe Dj PM në Big Brother VIP (Video)

Marrëdhënia mes Pajtimit dhe Sarës sa vjen dhe po bëhet më interesante. Dyshja kanë pranuar se kanë kimi me njëri-tjetrin. Pasditen e djeshme, afrimiteti mes tyre nuk ka munguar.

Pajtimi duket se është ndier mirë në prezencën e Sarës duke e përqafuar atë dhe duke shkëmbyer dhe puthje ndaj saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close