fbpx
Showbiz

“Qaj fshehurazi”. Gazetarja Fiori Dardha rrëfen historinë: Mami im

Gazetarja Fiori Dardha ka përl otur fansat teksa ka rëfyer se mamaja e saj vu an nga sëmundje e rëndë. Fiori bën të ditur se ajo ndodhet në shtëpi dhe shkojnë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë, ndërsa tregon ajo personalisht po e përjeton shumë keq.

“Mami po lu fton me sëmundjen më të tme rrshme në botë dhe për mua është gruaja më e fortë mbi tokë. Tani ndodhet në shtëpi, shkojmë në spital vetëm për të bërë kimioterapinë”, ka treguar Fiori në një bashkëbisedim me ndjekësit.

“Q aj fshehurazi”, moderatorja e njohur shqiptare mes dhimbjes .Në një postim tjetër, gazetarja ka shkruar se ndodhet gjithë kohës pranë së ëmës, duke u kujdesur për të, duke e mbushur me dashuri dhe duke e mbështetur, mirëpo në fshehtësi nuk i mban dot lotët.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button