Showbiz

“Qaja sepse nuk doja që djalin ta lindja…” moderatorja habit me rrëfimin e saj

Moderatorja Jona Spahiu ka vetëm pak muaj që është bërë nënë e  një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Raiden.

Në një video të publikuar së fundmi në kanalin e saj në Youtube, Jona ka ndarë me të gjithë eksperiencën e veçantë të shtatzënisë, duke treguar se gjithçka e kishte marrë me sportivitet dhe i kishte shijuar shumë 9 muajt e pritjes.

“Unë qaja sepse nuk doja që djalin ta lindja në atë ditë dhe të ishte një virgjëreshë. Nuk qaja për asgjë tjetër. Shkojmë në spital dhe gjatë gjithë rrugës thoja ‘Jo, djali im nuk do të lindë sot’. Akoma nuk e kisha besuar që kjo gjë më kishte ndodhur mua”, rrëfen Jona duke qeshur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close