Showbiz

Qirinj dhe petale mbi krevat, Graniti surprizon Fifin

Graniti e ka pritur shumë mirë Fifin pasi dol inga dhoma e dënimit. Sapo u rikthye në dhomën e saj të gjumit ajo e gjeti krevatin e saj të mbuluar me petale dhe me disa qiri.

Pas këtij gjesti romantik ata janë përqafuar me njëri-tjetrin teksa Graniti i këndon: Nuk do zgjohem, po s’më puthe ti… Gjithashtu, çifti u përqafuan menjëherë pasi u bashkuan dhe kjo u vu re shumë nga banorët e tjerë.

Çifti ka shprehur simpati për njëri- tjetrin, duke e lënë veten të qetë, për tu njohur. Ndërkohë kujtojmë se Paloma, Fifi, Arditi dhe Iliri qëndruan 2 ditë të izoluar në dhomën e dënimit, pasi shkelën disa rregulla.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: