Showbiz

Rama ‘zbulon’ Fevziun e vërtetë: I del para dhe e pret me lule!

Kryeministri Edi Rama do të jetë sot pjesë e spektaklit të humorit, Klanifornia. “Te Fevziu i vërtetë”, paralajmëroi Rama. Përmes një spoti të lançuar vetë në profilin e tij, Rama ka lajmëruar se do të jetë sot në emisionin e humorit “Klanifornia”, me aktorin Albano Bogdo që për Ramën është Fevziu i vërtetë.

Bogdo del dhe e pret kryeministrin në spot me një tufë lule. Megjithatë, Rama u prit me thirrjet “Basha, Basha” nga aktorët e tjerë. Aktorja Belinda Disha, në rolin e falses së kryeministrit, i është ulur në gjunjë, e mahnitur nga prania e “idhullit” të saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: