fbpx
Showbiz

Reagon Agron Llakaj, pas imitimit nga Romeo, Donaldi dhe Florian Binaj

Vëllezërit Romeo e Donald dhe Florian Binaj në prapaskenat e emisionit “Treshat”, kanë realizuar një video ku kopjojnë të qeshurën e aktorit të mirënjohur, Agron Llakajt.

Video po bën xhiron e rrjetit dhe pasi Agroni e ka parë, ka vendosur ta ripostojë dhe i ka dhënë një këshillë tre aktorëve. “Ore cuna! Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?!”, shkruan Agroni shoqëruar me emoji të qeshurash.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button