Showbiz

Reagon Megi Pojani pas videos ku tallet te varri i stërgjyshes

Prezantuesja shqiptare, Megi Pojani, ka reaguar pas videos virale ku u shfaq duke u talluar te varri i stërgjyshes së saj. Ajo ka bërë një postim në rrjetet sociale duke qenë se videoja u shpërnda gjithandej dhe mori reagime të shumta.

Modelja thotë se ndjen keqardhje për videon dhe sqaron për ndjekësit se kur është bërë dhe për arsyen se pse ka bërë një gjë të tillë. E njëjta theksoi se i kërkon falje publike kujtdo që mund të jetë fyer nga veprimi i saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close