fbpx
Showbiz

Reanto Mekolli feston ditëlindjen, dhuratën më të bukur e mori nga…

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli, sot feston 38-vjetorin e lindjes. Këtë vit ai nuk ndodhet as në Shqipëri dhe as në Greqi, por në SHBA.

Prej disa ditësh Renato gjendet në Los Angeles, prej nga ku ka postuar foto e video të ndryshme. Normalisht nuk kishte si të mùngonte edhe një urim për vete. I veshur me një bluzë të bardhë, teksa mbàn syze dhe një kapuç në kokë, Renato ka shkruar: “Krenar për jetën time. Duke festuar në vorbùll. Djali i ditëlindjes”

Por, prisni se ka më. Ai nuk ka udhëtuar vetëm drejt tokës së premtuar, por me të dashurën e tij të zemrës. Madje ai ka ndàrë edhe një video në profilin e tij në Instagram nga surpríza që ajo i ka bërë, duke e zgjuar në mëngjes nga gjumi me muzikë dhe dy gota shampanjë.

“Ja si të zgjon dashuria #itsmybirthday”- ka shkruar ai krah videos. Sakaq, në llogarinë e tij të Instagramit kanë vérshuar komentet nga fansat dhe miqtë e Renatos, që i kanë bërë dedíkimet më të bukura të mùndshme.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button