Showbiz

Rekord klikimesh që në fillim, TCH publikon këngën e plotë të Luizit për Kiarën kete Shen Valentin (VIDEO)

Sot në ditën e Shën Valentinit, Luiz Ejlli i ka dedikuar një këngë Kiarës dhe moderatorja do të surpizohet gjatë spektaklit të sotëm

“Me ty” titullohet kënga të cilën Luiz Ejlli ka kënduar për moderatoren, lidhja e të cilëve u bë brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Top Channel ka publikuar këngën e plotë në kanalin e You Tube të shoqëruar me momentet e çiftit gjatë qendrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Teksti është realizuar nga Elgit Doda, teksa vihet re se kënga po merr rekord klikimesh që në fillim.

Luizi dhe Kiara janë kthyer tashmë në një prej çifteve më të përfolur të showbizit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close