fbpx
Showbiz

Rihanna i jep fund lidhjes/ Reagon Chris Brown: S’dua ta shoh zemërthyer

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se këngëtarja me famë botërore Rihanna, është ndarë nga i dashuri miliarder Hassan Jameel.

Bukuroshja nga Barbados dhe biznesmeni nga Arabia Saudite, të cilët janë të dy 31-vjeçarë, kishin së bashku gati tre vjet. Lidhur me ndarjen e saj ka reaguar ish-partneri i këngëtares Chris Brown.

Burime për “Hollywoodlife” kanë treguar se ai nuk është i gëzuar nga ky lajm, pasi nuk dëshiron që Rihanna të jetë me zemër të thyer. Burimi shton se ai çdo ditë sheh lajmet që lidhen me Ririn dhe kur lexoi lajmin e ndarjes u trishtua, pasi sipas tij nuk ishte koha e duhur që ata t’i jepnin fund. Thuhet se Chris vazhdon të jetë i dashuruar me këngëtaren, pavarësisht se e di që nuk ka asnjë shpresë për rikthim.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button