Showbiz

“Rikthim në shtëpi”- Xhemi Shehu konfirmon se do të moderojë sërish “Portokalli”! Poston fotot nga skena krah Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit

Xhemi Shehu ka konfirmuar se do të rikthehet sërish si moderatorë në skenën e Portokalli.

Ajo publikoi disa foto nga skena krah dy kolegëve, Salsano Rrapit dhe Fjoralba Ponarit, me të cilët do prezantojë spektaklin e humorit për gjatë këtij sezoni.

“Rikthim në shtëpi”, shkroi Xhemi Shehu krahas imazheve.

Gjithashtu postoi një foto performon me trupën e baletit të “Portokallisë”.

Rikthimi moderatores vjen 2 vite pasi ajo vendosi të largohej nga spektali i humorit.

Pas disa muajsh thashetheme, në tetor 2020 Xhemi Shehu konfirmoi largimin e bujshëm nga Portokalli.

“Rikthim në shtëpi”- Xhemi Shehu konfirmon se do të

Shuuumë suksese skuadrës ‘Portokalli’ sonte, do të më mungojë shumë puna me ju e sidomos me ty Salsano Rrapi”, shkroi ajo krahas një video në Instagram ku shfaqet krah Salsano Rrapit, me të cilin ka miqësi edhe jashtë televizionit.

Ndërkohë, Xhemi Shehu pasi u betua se s’do punonte më në televizion, pasi do merrej me bizneset, u rikthye në ekran si një nga moderatoret e Festivalit të RTSH-së që u mbajt në fund të dhjetorit.

“Rikthim në shtëpi”- Xhemi Shehu konfirmon se do të

Ajo u rikthye në Top Channel me “Qesh mirë kush qesh i fundit” pas shkëputjes gati njëvjeçare, por emisioni zgjati vetëm disa javë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close