Showbiz

Rinianit të Përputhen nuk po i ndahet e kaluara, publikohet tjetër foto

Riniani terhoqi vemendjen sapo u be pjese e Perputhen. Bashke me te u perfol dhe historia me vajzen ruse te cilen kishte nje lidhje disa vjecare. Ne rrjet aludohej se Riniani ishte i martuar me te dhe historia vazhdonte, gje te cilen ai e mohoi ne emision dhe u shpreh se cdo gje kishte mbaruar.

Por se fundmi eshte duke qarkulluar nje tjeter foto e ciftit ku duket se bjondja simpatike eshte basketbolliste. Riniani e shoqeronte ate ne ndeshjet e saj. Edhe pse Riniani thote se jane te ndare, ajo vazhdon ende mban ne rrjetet sociale fotot me te.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close