Showbiz

Rita Lati befason me deklaratën: Do martohem unë para Rozës

Moderatorja e njohur dhe që njihet për natyrën e saj pa komplekse, Roza Lati ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Expuls” nga Ronaldo Sharka. Gjatë intervistës Ronaldo ngacmoi Rozën, nëse kësaj të fundit i ka ardhur koha të martohet. Roza nuk ngurroi dhe telefonoi të ëmën, aktoren e madhe për publikun shqiptar, Rita Latin.

Kjo e fundit nga telefoni u shpreh se është koha e saj të martohet dhe jo e Rozës. “Mami e ka shumë xhan Ronaldon, e shoh. Koha me u martu për Rozën jo, do martohem unë njëherë”, u shpreh Rita duke shkaktuar të qeshura në studio.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: