Showbiz

VIDEO\ Rita Ora shihet me të dashurin duke puthur aktoren e njohur

Rita Ora dhe Taika Waititi po përjetojnë prej disa muajsh një romancë dashurie. Megjithëse, këngëtarja shqiptare dhe regjisori nga Zelanda e Re nuk kanë konfirmuar ende asgjë, ata janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe për më tepër, është spekuluar se kanë nisur bashkëjetesën.

Rita Ora dhe Taika Waititi po përjetojnë prej disa muajsh një romancë dashurie. Megjithëse, këngëtarja shqiptare dhe regjisori nga Zelanda e Re nuk kanë konfirmuar ende asgjë, ata janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe për më tepër, është spekuluar se kanë nisur bashkëjetesën.

Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar disa fotografi të këngëtares me të dashurin dhe aktores Tessa Thompson, të cilët shihen në momente intime. Përsa i përket aktores, pak vite më parë ajo është shprehur se tërhiqet dhe nga meshkujt dhe nga femrat.

Thompson dhe Waititi janë aktualisht në Australi për të xhiruar “Thor: Love and Thunder”, pjesë e të cilit do të jenë dhe yje të tjerë si Chris Hemsworth, Christian Bale, Natalie Portman. Ndërkohë, Rita është e angazhuar me “The Voice”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: