Showbiz

Romancë? Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Reperi Noizy dhe modelja Jori Delli kanë bërë lëmsh rrjetin! Dyshja janë parë sot në praninë e njëri-tjetrit në mes të detit.

Ka qenë modelja ajo që fillimisht ka postuar një foto në Instastory duke treguar jahtin dhe detin. Më pas Noizy ka postuar një foto të saj.

Kjo ndërkohë ka ngritur shumë pikëpyetje se çfarë i bëri ata bashkë? Nëse do flisnim për një romancë shanset janë sepse të dy kanë thënë se nuk janë në një lidhje.

Por nga ana tjetër reperi ka premtuar disa projekte dhe ndoshta është duke xhiruar ndonjërin prej tyre pjesë të të cilit ka bërë edhe Jorin.Romancë? Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Romancë? Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin Romancë? Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close