fbpx
Showbiz

Ronela Hajati, shfaqet më tërheqëse se kurrë (FOTO)

Përpos suksesit në muzikë, Ronela Hajati njihet si një ndër femrat më atraktive dhe karizmatike të estradës shqiptare. Këngëtarja është shumë aktive me projekte muzikore, ku spikat gjithashtu dhe stili i veçantë që e karakterizon.

Është treguar shumë e rezervuar, por së fundmi, këngëtarja ka tërhequr vëmendjen me fotosesionin e fundit që ka ndarë me ndjekësit në Instagram. Ajo ka pozuar e veshur me bikini në bregdet, ku si gjithmonë duket mjaft atraktive dhe joshëse.

Prej kohësh, Young Zerka dhe Ronela Hajati janë aluduar në media se ishin në një marrëdhënie, ndonëse e mohuan vazhdimisht. Por, pak kohë më parë Zerka pranoi lidhjen me këngëtaren me të cilën tha se ishte bashkë prej pesë vitesh. Ndërkohë, së fundmi ka qarkulluar nëpër media lajmi se dyshja i ka dhënë fund marrëdhënies disavjeçare. /abcnews.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button