Showbiz

Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar, në mes të emisionit (Video)

Roza Lati këtë të diel ka pasur të ftuar në emisionin e saj, gazetarin Ronaldo Sharka, teksa në një moment kur janë takuar, Ronaldo dhe Roza kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Sharka e ka komplimentuar Rozën gjatë emisionit duke thënë se ishte një prej fansave të saj të çmendur pasi atij i pëlqejnë njerzit që guxojnë, si Roza.

Për më tepër Ronaldo ka shpjeguar se lë pa mabruar një punë që ka në dorë, në momentin kur nis emisioni i Rozës në, dhe e ndjek atë rregullisht.

Pra gjatë bisedës, Roza i është afruar për ta puthur si një mënyrë falenderimi, por mesa duket nuk ka mbetur me kaq dhe Ronaldo e puth në buzë.

Këtë moment pikant të puthjes mes Roza Latit dhe Ronaldo Sharkës, e kanë publikuar që të dy në profilet e tyre në Instagram.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close