Showbiz

Rozana Radi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Këngëtarja e njohur dhe njëkohësisht moderatorja e emisionit “BOOM” në RTV Ora, Rozana Radi feston sot ditëlindjen.

Këtë e ka bërë vetë të ditur përmes një postimi në “Instagram”, ku nuk e ka kompleks të tregojë edhe moshën e saj. Rozana ka lindur më 6 korrik të vitit 1979 dhe sot mbushi 41 vjeç. Në mbishkrimin e fotos, ajo shkruan:“Ne keto 41 vite me e mira qe kam bere per veten time eshte JETA! R.Radi 2020”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: