Showbiz

Rudinës i ndodh incident kur po kërcente me Markun dhe për pak sa nuk rrëzohet

Dasma e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut ka tërhequr të gjithë vëmendjen mbrëmjen e sotme. Të ftuarit kanë publikuar në rrjete sociale foto dhe video nga eventi i tyre magjik, duke mos iu shpëtuar asgjë.

Meridian Ramçaj ka publikuar në rrjete sociale një video gjatë kërcimit të çiftit, i cili është shoqëruar me një incident të vogël.

Rudina ka humbur ekuilibrin dhe për pak sa nuk është rrëzuar, ndërsa Marku ka nxituar ta ndihmojë. Ky moment është kaluar shpejt dhe me të qeshura, pa e prishur aspak magjinë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: