Showbiz

“Sa kam qarë në mëngjes”/ Luizi hapet me Armaldon: Nuk jam në terezi…

Luizi i tha Armaldos se kishte qarë shumë në mëngjes për shkak të sjelljes së çuditshme të Kiarës.

Ai i shpjegoi situatën Maestros, duke i thënë që kur shkoi në tualet, ai i përshëndeti të gjitha vajzat, dhe nuk i tha “Mirëmëngjes” në mënyrë të veçantë Kiarës, pasi ajo po bisedonte me Oltën dhe Nitën.

Luizi tha se ka momente që ai nuk është në terezi dhe se Kiara nuk ka pse reagon ashtu, për një gjë kaq të vogël.

Pranë Luizit u afrua edhe Kristi, i cili e pyeti se pse është mërzitur, por ai nuk preferoi ta ndante shqetësimin e tij me të.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close