Showbiz

Sabiani i revoltuar pas eliminimit të Keisit: E nxorët pasi iu bë jeta telenovelë!

Banori që u eliminua në natën e kaluar në Big Brother VIP Albania ishte Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit. Bukuroshja la përfundimisht garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Ajo ishte në nominim me disa konkurrentë të tjerë si Bledi Manen, Luiz Ejllin, Jori Dellin, Elvis Pupën dhe Nita Latifin. Për Sabianin, largimi i Keisit nga loja është një vendim që u mor pasi jeta e së bijës u kthye në telenovelë.

Ai shprehet se nuk beson se e ka nxjerrë publiku, por se është gjithsesi i lumtur që ajo u kthye në shtëpi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close