Showbiz

Sabri Fejzullahu i dedikon fjalët më të bukura nuses së Ermalit

Dita e sotme është e veçantë në familjen e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu. Bashkëshortja e tij, Ariana feston ditëlindjen dhe mbush 34-vjeçe. Nuk kishte se si të mungonin urimet për bukuroshen, e cila prej vitesh është kthyer në një personazh të mediave rozë.

Por më speciali është ai i babait të Ermalit, këngëtarit Sabri Fejzullahu, që i ka befasuar të gjithë. Ai ka postuar po ashtu një foto të nuses dhe i ka dedikuar disa fjalë tepër emocionuese.

“Atë ditë të madhe që erdhe na e zbukurove shtëpinë ti lule e jona. Edhe 100 të tjera”, ka shkruar Sabriu, duke treguar dashurinë e madhe që ka për nusen e të birit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: