fbpx
Showbiz

Sade Aliçka është një banore e fshatit Dukat të Vlorës, ja këshillat e 92-vjeçares për vajzat e reja

Sade Aliçka është një banore e fshatit Dukat të Vlorës. Sot është 92 vjeçe, por nënë Sade tregon për “Ora Verore” me gazetaren Albana Caushaj, se fati i saj i martesës është vendosur që kur ka qenë në djep, sipas traditave të zonës asokohe. Nëse Sadja u përshtat shpejt me kameran dhe tregoi detaje nga jeta e saj për Rtv ORA, madje tha se çfarë nuk pëlqen tek vajzat e sotme, sidomos fakti që ekspozojnë gjoksin

Ndiqni videon e plotë për më tepër!

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button