fbpx
Showbiz

Salsano Rrapi i është nënshtruar një operacioni kirurgjikal (VIDEO)

Aktori i humorit e njëkohësisht moderator i “Portokalli”-së, Salsano Rrapi, këtë fillim viti i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni kirugjikal.

Agjenti 00Thumb tregoi për “ThumbON” në TV Ora, se aktori i njohur vuante nga hernia inguinale, në gjuhën popullore “dhjamthi”. Mësohet se operacioni ka dalë me sukses, dhe Salsano gëzon shëndet të plotë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button