Showbiz

Sara deklaroi se është beqare, reagon Atdheu

Sara Malaj është një nga ish konurrentet e Përputhen e cila u përfol shumë pas daljes së saj çift me Atdheun. Dyshja prej javësh shfaqeshin shumë të lumtur dhe dukej se po e shijonin shumë njohjen me njëri-tjetrin.

Por duket se lidhja e tyre ka mbaruar. Ky dyshim vjen pasi Sara ka publikuar një status një ditë më parë ku shkruan: “106 përqind beqare.” Pas kësaj deklarate të Sarës ka reaguar Atdheu, i cili ka preferuar ta marrë këtë deklaratë të bjondinës me shumë sportivitet.

“Vetëm qesh”, shkruan Atdheu në një post në Instastory. Pas kësaj ka publikuar një foto me nënën e tij dhe krahas shkruan: “E vetmja që nuk të lë në baltë”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: