Showbiz

Shakira tregon se si u sulmùa nga dy derra të egër në një park

Ylli i muzikës pop, Shakira, ka rënë viktimë së fundmi e një sulmi derrash të egër, teksa ishte duke shëtitur me djalin në një park të Barcelonës.

Këngëtarja kolumbiane, tha se kafshët e sulmuan atë duke i shtrënguar fort me dhëmbë çantën e tërhequr në drejtim të pyllit. Ajo e ka ndarë këtë rrëfim, në një postim në rrjete sociale. “Ata kafshuan çantën dhe po e merrnin drejt pyllit. Brenda kisha dhe telefonin. Deshën të më shkatërronin gjithçka”, tha Shakira.

Problemet me derrat e egër janë sistematike në Barcelonë. Në vitin 2016 autoritetet thanë se kishin marrë rreth 1.87 telefonata në lidhje me sulmet e derrave të egër. Në vitin 2013 shkruajnë mediat e huaja, një oficer policie, teksa u sulmua nga derri, iu kundërpërgjigj duke e qëlluar me armë, por përfundoi duke vrarë gruan e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: