fbpx
Showbiz

Shikojeni sa shumë kilogramë ka humbur Blerona

I vuri vetës një cak dhe e arriti. Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri ishte shpesh pre e thashethemeve për peshën e saj që konsiderohej e tepërt.

Mbase kjo gjë e shqetësoi edhe vet moderatorën, e cila iu tregojë njerëzve se mund të arrij atë që do. Ajo punoi në realizmin e qëllimit që i dha vetës, duke u kthyer me një ndryshim drastik.

Për një kohë shumë të shkurtër arriti të transformohej krejtësisht, duke u shndërruar në një tjetër. Tani flitet për linjat dhe belin e saj të hollë, të cilin e lakmojnë shumë femra. E këtë ‘trup peshku’ që e ka bërë Blerona po e ekspozon pa frikë dhe para të gjithëve.

Sigurisht që pas këtij ndryshimi ajo ka marrë vëmendje të madhe në fotografitë e realizuar në Instagram, ku ndiqet nga një numër i madh njerëzish. Ndryshe Blerona njihet si një femër që i kushton rëndësi të veçantë pamjes fizike, duke i dhënë përkushtimin maksimal.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button