Showbiz

Shkëlqeu në sfilatën e Valdrin Sahitit, Elvanës i ndodh incidenti i papritur, “rrëzohet” nga makina

Personazhet VIP shkëlqyen në sfilitën që organizoi sfilatën nga Kosova, Valdrin Sahiti.

Ndër personazhet që shkëlqyen në këtë mbrëmje është edhe këngëtarja Elvana Gjata, e cila i mahniti të pranishmit, por edhe ndjekësit në rrjetet sociale me pamjen dhe elegancën e saj.

Këngëtarja pak më parë ka ndarë dhe disa foto në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar një foto ku shihet në “Fashion show”  dhe më pas një tjetër ku shihet përtokë.

“Fashion show VS afterparty” shkruan këngëtarja në postimin e saj. Megjithatë, nuk dihet nëse këngëtarja është penguar në të vërtetë  apo thjesht të një shaka.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close