Showbiz

Shokon Renato Mekolli: Konkurrenti i ‘Hell’s Kitchen’ më ka kërcënuar

Shefi i njohur i Kuzhinës, ka habitur publikun këtë javë me deklaratën e bërë gjatë emisionit ‘Thumb’.

Ai tha se është kërcënuar nga një konkurrent gjatë regjistrimit të emisionit ‘Hell’s Kitchen.

“Ka patur edhe kërcënime patjetër, por kjo ka ndodhur edhe tek Masterchef”.

Ndërkohë Aulona ka këmbëngulur të qëndrojë tek “Hell´s Kitchen” dhe e ka pyetur se si ka reaguar ai kundrejt këtyre kërcënimeve.

“Patjetër që unë kam marrë masat e mija, pavarësisht se ishin kërcënime budallenjsh”- ka përfunduar Renato.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close