Showbiz

Shpat Kasapi ka dy fjalë për Rita Orën

Këngëtarja Rita Ora ka treguar se Krishtlindjen e ka kaluar nën shoqërinë e familjes dhe muzikës shqiptare.

Nëna e saj, Vera Ora publikoi një video ndërsa 28-vjeçarja kërcente ‘Valle kosovare’ të këngëtarit Shpat Kasapi.

Rita dukej shumë tërheqëse ndërsa kërcente dhe mbante në dorë një shami të kuqe.

Nuk mungoi reagimi i këngëtarit shqiptar, i cili ripublikoi videon e nënës së Ritës, të shoqëruar me një mesazh për këngëtaren.

“Të këndofsha në dasëm!”, shkruajti Shpati.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close