Showbiz

Shpat Kasapi poston foton e parë me bashkëshorten dhe djalin

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë bërë prindër për herë të parë para një jave, edhe pse lajmin e kanë dhënë dje. Ata janë gëzuar me ardhjen në jetë të një djali për të cilin kanë zgjedhur emrin e veçantë Roel.

Ndërkohë mbrëmë Shpati ka publikuar portretin e parë si familje tani tre anëtarëshe. Theksojmë se Shpati dhe Selvija janë fejuar e martuar pa ceremoni të madhe vitin e kaluar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close