Showbiz

Shpat Kasapi rikthen “Kush të ndau prej meje” për të gjithë nostalgjikët

Për të gjithë nostalgjikët e viteve 2000 vjen një lajm i bukur. Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi, ka sjell në versionin ‘remake’ hitin e tij të dikurshëm “Kush të ndau prej meje”.

Kënga që dikur dëgjohej në çdo vend, ka ardhur me një interpretim të shkëlqyer nga Shpati. Projekti është lancuar në kanalin e ‘Eurolindi&Etc’ në YouTube, ndërsa videoja i është besuar produksionit ‘Maximus’.

Për pak orë, kënga ka grumbulluar mijëra klikime dhe po ashtu shumë komente, ku fansat janë shprehur se nuk e kishin harruar ende.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: