Showbiz

Shqipja nxjérr ‘bòmbën’ e radhës, këtë herë e ka me autòrën e ‘PërPuthen’

Disa ditë më parë, ish-kònkurréntja e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj, u shpréh se do të nxírrte një regjístrim lídhur me këtë emision. Ajo e ka mbàjtur fjalën dhe sot ka publíkuar një regjístrim të autòres së “PërPuthen”, Olsa Muhametit, në rrjete sociale. Në audion e publíkuar dégjohet Olsa duke folur me Erjon Gecën (një tjetër ish-kònkurrént).

“Ti e di shumë mirë që aty brenda është show”, shpréhet autorja e “Përputhen”. “Bravo Olsa ke folur të vërtetën, tani fùte Anën të thotë historinë e saj të dhímbshme”, ka shkruar Shqipja krahas postimit. Na mbétet të présim për përgjigjen e Olsës për këtë gjë, pse jo një tjetër ‘bòmbë’ nga Shqipja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close