fbpx
Showbiz

Shtanget Pëllumb Pipero, Albano Bogdo tenton ta puth në buzë (Video)

Mjeku infeksionit Pëllumb Pipero, në punën e tij të përditshme përballet me shumë të papritura. Por të papriturën më të madhe ia rezervoi drejtuesi i emisionit “Opinion” në “Klanifornia”, Gilbert Fevziu (Albano Bogdo), i cili tentoi ta puthë në buzë. Doktor, të lutem, do të më lejosh të të puth një herë. E di që është kundër çdo ligji, kundër çdo këshille që keni dhënë, por të lutem se dua të të puth një herë sinqerisht. Po në buzë. Pëllumb Pipero: Hahahaha, po nëse ky…. haha Mos ma prish… ma jep içik buzën. Zonja dhe zotërinj, Pëllumb Pipero…

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button