Showbiz

Shtohet familja e Cristiano Ronaldo, Georgina në pritje të binjakëve!

Cristiano Ronaldo njihet si person familjar dhe shumë i dhënë pas fëmijëve. Ylli i Mançesterit ka bërë publik një lajm të madh ditën e sotme duke ndarë me fansat se pret të bëhet baba i dy binjakëve me të dashurën e tij Georgina Rodrigez.

Ronaldo ka postuar një foto me të dashurën bashke me eko në dorë ku fotoja është bërë menjëherë virale duke thyer çdo rekord në rrjetet sociale.

“Me kënaqësi ju njoftojmë se po presim binjakë. Zemrat tona janë plot dashuri, mezi presim t’ju takojmë”, shkruan Ronaldo në rrjetet sociale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: