Showbiz

Si në “përralla”/ Georgina Rodriguez feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeçe mbushi bukuroshja

Modelja me famë botërore, Georgina Rodrigues, ka festuar një ditë më parë 27-vjetorin e lindjes.

Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”, disa imazhe ku zbulon akoma shumë detaje nga festa. Ajo e ka festuar këtë ditëlindje në shtëpi, së bashku me parterin Cristiano Ronaldo dhe fëmijët e tyre. Ajo që del në pah nga fotot e publikuara, është arredimi që modelja i ka bërë shtëpisë me rastin e ditës së veçantë, e cila ishte e mbushur me buqeta me lule.

“Faleminderit për kaq shumë dashuri të marrë sot dhe gjithmonë … Për urimet tuaja më të mira, për vëmendjen tuaj, për detajet dhe mesazhet tuaja të dashura. Jam shumë me fat ? JU DUA”, ka shkruar Georgina në postim.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close