Showbiz

Si shkoi takimi mes ‘kunetërve’? Dj PM dhe Ditea Berisha rrëfejnë momentin

Dj PM dhe Ditea Berisha, motra e Sarës, konkurrente e Big Brother Vip, janë ftuar në Fan Club në Top Channel, këtë të dielë. Ata janë takuar një ditë më parë në Tiranë, ndërsa kanë biseduar për marrëdhënien mes Pajtimit dhe Sarah.

Duket që ka një marrëdhënie të mirë mes Diteas edhe Dj  PM, pasuar nga takimi i babait të vajzave me të gjatë spektaklit të së premtes.

Dj PM dhe Sarah Berisha janë një ndër çiftet e krijuar në Big Brother Vip, ndërsa nuk dihet se si do të shkojë jashtë shtëpisë, me daljen e djalit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close