Showbiz

Si u veshën Luiz Ejlli dhe Kiara Tito në dasmën e Elgitit dhe Kleas

Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito janë pjesë e dasmës së Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Ky është një ndër evenimentet e shumtë që ata janë parë bashkë.

Artisti preferoi të vishej me ngjyra të hapura, duke u përshtatur edhe me ambientin ku po zhvillohet dasma, bregdet.

Kurse moderatorja e famshme është kombinuar me partnerin e saj, dhe ka veshur një fustan ngjyrë portokalli.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close