Showbiz

Siç nuk e kemi parë asnjëherë, Fifi shfaqet pa pikë grimi

Mirëpo, së fundmi Fifi ka vendosur të shfaqet sa më thjeshtë të jetë e mundur duke shfaqur edhe këtë anë tjetër të saj. Ajo ndau disa momente në makinë duke u shoqëruar me këngën e Flori Mumajesit dhe Brunos, teksa ka marr vëmendjen pamja e saj krejtësisht natyrale, pa grim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: