fbpx
Showbiz

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë

Sinan Hoxha dhe Andra Destani do të bëhen prindër për herë të dytë. Burime për abcnews.al bëjnë me dije se çifti i mirënjohur janë në pritje të një djali. Partnerja e këngëtarit ndodhet në muajin e katërt të shtatzanisë, megjithëse është munduar ta mbajë lajmin e ëmbël larg vëmendjes së publikut.

Dyshja janë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Ansi. Një muaj më parë, çifti i mirënjohur festoi përvjetorin e pestë të martesës, ndërsa nuk mungoi as një dedikim i ëmbël nga ana e Andrrës ku shkruante se ndihet e bekuar për këto vite të lumtura që ka ndarë me këngëtarin.

5 vite më parë, në altarin e dashurisë u betuam mes emocionesh për lumturi të përjetshme, të cilën e dëshmoj çdo ditë pakursim. Kemi bekimin e zotit, për ajrin e dashurisë që frymojmë dhe rrjedhën e pafundme të çasteve që së bashku përqafojmë. Je buzëqeshja ime që kurrë s’do të venitet, je loti im i gëzimit! S’me tremb asnjë dallgë e jetës, sa kohë streha ime je ti! Jemi festa e jetës së njëri-tjetrit, gëzuar dashuri”, shkroi Andrra.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button