fbpx
Showbiz

Sindi dhe Melisa u zunë keq, reagon Shqipja (Foto)

Në puntatën e djeshme të “Përputhen” plasi keq sherri mes Melisës dhe Sindit. Sindi u shpreh se Melisa “bën seks me të gjithë vetëm për një kafe”. Pas deklaratës së saj, Melisa doli nga studioja dhe shpërtheu në lot në prapaskenë. Të gjithë konkurrentët e tjerë e ndoqën nga pas.

Rreth situatës në fjalë ka reaguar së fundmi dhe Shqipe Hysenaj, ish-konkurrentja e “Përputhen” dhe një ndër më të komentuarat. Ajo ka mbështetur Sindin, teksa shprehet se është më e vërteta në program. “Sindi tha diçka që tashmë dihej që në prezantimin e parë. Mos harrojmë që dielli duket që në lindje.

Si në rastin e parë, ashtu dhe në rastin e dytë, çdokush që ka shkuar pas për të ngushëlluar vajzat është fallco. Kush ngacmon më të vërtetën e emisionit (Sindin) ka punë me mua! Dhe me mua ta dini nuk dilni pa u lagur”, ka shkruar Shqipja në disa postime në Instastory.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button