Showbiz

S’ka dimër për vlonjaten Françeska Jaçen

Françeska Jaçe është një nga femrat më të njohura në Shqipëri që pas hyrjes në spektaklin e “Big Brother”. Ajo është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe komentohet shumë për fotot provokuese. Së fundmi Franci ka publikuar disa foto teksa ndodhet në Safari, Dubai.

E veshur me të brendshme të kuqe, ish-banorja e Big Brother shihet teksa bën xhiro me moto Safari, të cilat njihen ndryshe si quad. Shumë nga ndjekësit e saj I kanë pëlqyer menjëherë fotot dhe e kanë komplimentuar për paraqitjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close