Showbiz

“S’ke fare bukuri për jetën që ke”, Armina Mevlani i kthen përgjigje ndjekëses

Nëse keni menduar se personazhet e njohur në ‘ask question’ në ‘Instagram’ nxjerrin vetëm komplimente, atehërë duket se e keni gabim. Për shembull Armina Mevlanit, dikush i ka shkruar qe nuk ka fare bukuri, dhe ajo jo vetëm që e publikoi, por dhe ia shkroi një përgjigje për ta lexuar të gjithë. “Realisht nuk kam asgjë me ty, por për të patur këtë jetë që ke nuk e di nëse e meriton, nuk ke fare bukuri”, ka shkruar ndjekësi.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: