fbpx
Showbiz

Soni Malaj festoi ditëlindjen ditën e djeshme, ja sa vjeç mbushi këngëtarja edhe pse duket në të 20-tat

Soni Malaj festoi ditën e djeshme 39 vite jetë dhe në këtë ditë speciale ka marrë qindra urime speciale nga miq e të afërm të saj. Ishin të shumtë kolegët që e uruan publikisht ditëlindjen, por surprizën më të bukur për të e kishin përgatitur në mbrëmje. Këngëtarja tregoi se këtë vit nuk kishte menduar të festonte për shkak të pandemisë, por miqtë e saj e kanë surprizuar.

Ata kishin organizuar një festë për Sonin dhe duket se kanë menduar vetë për të gjitha detajet e këngëtarja ka mbetur e habitur. “Jemi në kohë pandemie dhe nuk e kisha menduar që mund të festoja ditëlindjen, por falenderoj miqtë e mi që më organizuan diçka të vogël, por me shumë dashuri”, ka shkruar Soni përkrah disa fotove të saj.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button