Showbiz

“S’ta jap…ma jep”. Kënga e dy konkurrentëve të Për’Puthen +40 ‘acaron keq’ producentin shqiptar: O Edi Rama më lër…

Luljeta dhe Ndriçimi nga “Për’puthen +40” kanë publikuar një këngë së bashku mirëpo teksti i tyre nuk është pritur edhe aq mirë. Së fundmi ka reaguar edhe Elgit Doda, i cili shprehet shumë i revoltuar. “Degjenerimi ka kaluar kufijtë. Edi Rama më le nja 2 ditë kryeministër sa të sistemoj nja 2 gjëra”, shkruan ai.

Elgit ka postuar një pjesë të këngës në Instastory dhe përkrah ka shkruar se degjenerimi ka kaluar kufijtë teksa me ironi i ka bërë thirrje Edi Ramës ta lejojë të jetë dy ditë kryeministër.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: